Що мені дає профспілка?

Якщо ти дійсно знаєш, чого хочеш від життя, якщо ти прийшов в Університет, щоб стати дійсно гідним професіоналом, який може вигідно відрізнятися від інших на ринку праці, якщо ти хочеш провести час навчання в Університеті весело і яскраво - то Профспілка саме для тебе.

Член профспілки отримує:

1. Захист твоїх прав і представництво інтересів у відносинах з адміністрацією внз, викладачами, адміністрацією гуртожитків. Голови профбюро та голова профкому підписують рапорти і накази на відрахування, накази про виселення з гуртожитків, призначення практик, іменних стипендій. Тому, якщо ти зіткнувся з проблемами - приходь до нас, ми будемо шукати шляхи їх вирішення;.
  2. Соціально-економічну та юридичну допомогу. Якщо ти опинився у важкій життєвій ситуації і тобі потрібна допомога юриста, то кожен член профспілки може абсолютно безкоштовно отримати юридичну консультацію. Студенти, які потрапили в скрутне матеріальне становище, можуть отримати матеріальну допомогу від профкому студентів;
  3. Пільгове оздоровлення та відпочинок. Профком організовує літній і зимовий оздоровлення на море та в в карпати за пільговою вартістю для членів профспілки;
  4. Можливість весело провести час. Профком організовує безліч цікавих конкурсів, фестивалів, концертів, спортивних та інтелектуальних турнірів і змагань. Ти можеш взяти участь у вечірках, які спеціально проводяться тільки для студентів нашого університету;
  5. Можливість працевлаштування. При профкомі працює молодіжний центр зайнятості, який надає вакансії, як з вільним графіком для тимчасової роботи, так і вакансії для випускників з постійним офіційним працевлаштуванням;
  6. Можливість стати лідером студентської спільноти. Профспілкові лідери - це люди, які керують усією профспілковою роботою в університеті. Це такі ж студенти, як і ти, які можуть проявити свої організаторські здібності та лідерські якості.

Будь у команді лідерів! Приєднуйся до Профкому студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

команда