Щорічно, Профком студентів реалізовує пректи, які  допомагають студентам і підвищуюють імідж університету. Серед таких проектів, поїздки в дитячі будинки, квести для студентів і школярів, зустрічі з відомими особистостями, політиками і підприємцями, а також участь в міських проектах, таких як "Молода людина року" і "Ніч науки" тощо.

Серед знакових проектів можна відзначити "БекетовКвест", зустрічі з прем'єр-міністром України і топовими бізмесменами Харкова, а також квест присвячений Дню науки, в якому брали участь студенти більш ніж 10-ти університетів Харкова.

У 2018 році ми розпочали проводити ряд заходів, об'єднаних в масштабний проект "БекетовУрбанФест". Мета фестивалю - презентація іміджу Харкова, як крупного туристичного, освітнього, промиислового, інноваційного бізнес-центру, який не тільки активно розвивається, але і зберігає свою архітектурну спадщину - історичний архітектурний образ, створений провідним українським архітектором Олексієм Бекетовим. Фестиваль включає ряд заходів, пов'язаних з презентацією міської інфраструктури, пошуком нових форм підвищення рівня життя в місті, залученням молоді до розробки міських проектів і програм, презентацією міста, як складної соціально-економічної системи.

Зокрема ми проводемо такі заходи:

  • Бекетовська ярмарка студентських можливостей: презентація додаткових освітніх можливостей для школярів і студентів;
  • Бекетовські Воркшопи "Харків SMARTCITY": Презентація системи житлово-комунального господарства сучасного "Розумного" міста;
  • Майстер-клас "Візуалізація резюме - секрети успіху у роботодавців"
  • Майстер-клас "Ефективні презентації"
  • Міжнародна науково-практична конференція "Стратегія розвитку міст: молодь і майбутнє (інноваційний ліфт)";
  • Батл проектів з розвитку міста "Бекетовський ринг".