Профком студентів запрошує тебе взяти участь у наймасштабнішому проекті цієї весни – міському фестивалі «БекетовУрбанФест».

Ми підготували справжню платформу для презентації системи управління розвитком міст – долучайся до нас.

Метою Проекту є презентація іміджу міста Харкова як потужного туристичного, освітнього, промислового, інноваційного бізнес-центру, який не лише активно розвивається як центр інновацій та інвестицій, але й зберігає свою архітектурну, історичну спадщину.

Заходи проекту "БекетовУрбанФест"

Реєстрація на  «Ярмарок студентських можливостей"

Реєстрація на  Екшен-дискусію "Зелена інфраструктура"

Реєстрація на  Фото-крос

Реєстрація на Етно-платформу «Туристичний калейдоскоп»

Реєстрація на  Бекетополію

Реєстрація на  «Батл проектів «Бекетівський ринг»

Вимоги для участі у Батлі проектів «Бекетівський ринг»

Ознайомтеся із проектами та напрямами роботи профспілкової організації та оберіть те, що цікавить саме Вас.

Ви можете звернутися до Профспілки для отримання соціальної допомоги, отримати інформацію про пільги та консультацію із будь-яких питань.

Профспілкова організація студентів Університету створює умови для реалізації лідерського потенціалу та організаторських здібностей студентів. Ми реалізовуємо проекти Молодіжної академії профспілкового активу, запрошуємо відомих фахівців у своїй галузі, які діляться зі студентами секретами свого успіху.

У цьому розділі Ви можете ознайомитися із нормативно-правовим документами, які стосуються навчання, проживання  у гуртожитках соціально-економічного захисту, представництва прав та інтересів студентів.