Всеукраїнська школа студентського профспілкового лідера 2015

З 30 вересня до 3 жовтня 2015 року відбулася Всеукраїнська школа студентського профспілкового лідера «Студентський профспілковий рух в умовах зміни освітнього простору: виклики сьогодення».

Понад 130 учасників – голови профкомів, їх заступники, актив ППОС вищих навчальних закладів різних областей України – зібралися у студентській столиці України – Харкові – для обговорення актуальних питань соціально-економічного становища молоді та шляхів його поліпшення.

oV9jQ oeQL0

2 жовтня Всеукраїнська школа профспілкового лідера продовжила роботу в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова. Діяльність університету та принципи співпраці презентували перший проректор Г.В. Стадник та голова профкому студентів О. Угоднікова. Далі всі перейшли до роботи в секціях та на тренінги. Після продуктивного навчання були підведені підсумки роботи Школи та вручені сертифікати її учасникам. Неофіційною родзинкую зустрічі став музичний супровід та чарівні міми, які розважили наших гостей під час обідньої перерви.

NFtsRoeg8SQ

0PtfL2o-2hM